Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence

  • 184 м²
  • 3 спальні
  • 2 ванни кімнати

Апартаменти Mondo Diverso Ljubljana вирізняються близькістю до таких визначних пам'яток міста, як Міст драконів, що всього за 5 хвилин ходьби. Апартаменти розташовані в межах 1.2 км від залізничного вокзалу Ljubljana та в межах 5 хвилин ходьби від автовокзалу Konzorcij.

В апартаментах є гардероб, а також такі зручності, як система клімат-контролю. Помешкання оснащене ванною кімнатою, в якій є фен і банні рушники. Крім того, є біде, окремий туалет і душ.

Гості, які зупиняються в апартаментах Mondo Diverso, можуть скористатися зручностями для самостійного приготування їжі, такими як повністю обладнана кухня, обідня зона.

Площа Preseren знаходиться всього за 6 хвилин ходьби, а Люблянський оперний театр - всього за 0.9 км. Потрійний міст знаходиться за кілька кроків від апартаментів. В межах 1 км від апартаментів Mondo Diverso знаходиться Національний музей Словенії. Це помешкання розташовані біля Lower.

Бракує варіантів?
Check Top hotels near Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence Любляна
Valle Apartment City Center
Ціна лише для моб. пристроїв

Valle Apartment City Center

7.5
Добре 22 відгуки
13 м від помешкання
USD 116 USD 104
за ніч
Charming Old Town Apartment By Loft
Ціна лише для моб. пристроїв

Charming Old Town Apartment By Loft

5.0
Непогано 0 відгуків
39 м від помешкання
The North Apartment
Ціна лише для моб. пристроїв

The North Apartment

7.8
Добре 37 відгуків
63 м від помешкання
USD 210 USD 189
за ніч
    Як проїхати до готелю

    Аеропорти

    "Любляна"
    28 км

    Залізничні вокзали

    Ljubljana Railway Station
    1.2 км

    Зручності

    Інтернет

    • Wi-Fi

    Паркінг

    • Паркування

    Шаттл

    • Платний трансфер

    Послуги на території

    • Камера схову багажу
    • Прибирання приміщень
    • Пральня
    • Послуги екскурсовода/ Замовлення квитків

    На кухні

    • Електрочайник
    • Сушарка
    • Кухонне приладдя

    Для дітей

    • Дитячі ліжечка

    В номерах

    • Кондиціонер
    • Опалення
    • Зона відпочинку
    • Гардеробна
    • Тераса
    • Набір для приготування чаю/кави
    • Обідній стіл
    • Приладдя для прасування

    У ванній кімнаті

    • Пральна машина

    Девайси

    • Телевізор з плоским екраном
    • CD плеєр

    Дизайн

    • Паркетна підлога

    Основні зручності

    • Куріння на території заборонено
    • Детектори диму
    • Вогнегасники

    Домашні тварини

    • Розміщення з домашніми тваринами заборонено !

    Важлива інформація

    Реєстрація заїзду: з 15:00 до 23:59
    Реєстрація виїзду: до 11:00
    Часті питання
    • У Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence можна розмістити домашніх тварин?
      У Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence не є дружелюбним до домашніх тварин.
    • У цій квартирі є кухня?
      В цій квартирі гості знайдуть повністю обладнану кухню з електрочайником, холодильником і духовкою.
    • Квартира Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence розташована біля залізничного вокзалу?
      Залізничний вокзал Ljubljana розташований біля квартири Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence.

    Розташування

    Map
    Поблизу

    Аеропорти

    "Любляна"
    28 км

    Залізничні вокзали

    Ljubljana Railway Station
    1.2 км

    Пам'ятки поблизу

    Ресторани неподалік

    Галерея

    Відгуки

    Відгуків поки немає :(

    Якщо ви зупинялися в цьому готелі, поділіться своїм досвідом з нами, будь ласка

    Написати відгук

    Написати відгук

    Час поїздки

    Ваша оцінка

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Дуже погано
    Відмінно

    Ваші дані

    Звідки ви?
    Спасибі! Дякуємо, що знайшли час поділитися своїм досвідом. Ваш відгук буде опублікований незабаром.
    Перейти до відгуків
    Відгук не надіслано.

    Зв'яжіться з нами

    Якщо вам потрібно забронювати більше 4-х номерів, зробіть запит на групове бронювання.
    Ваші дані
    Тема
    Повідомлення
    Mondo Diverso By Kot Sen Rare Hand-Painted Residence Любляна

    Показати на карті:

    Визначні місця
    Рекомендовані ресторани
    Громадський транспорт
    Дякуємо за ваш відгук
    Дякуємо, що підписалися
    Закрити